Flatcoated Retriever Reuen

Morris stand 2012 1 kl

Jacht 2015 3

 

Jacht 2015 4

 

Morris jacht 2015 4

 

Morris 4jr zit zw kl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Morris

Brightmoor Badgerback

Ned. Kampioen

JCAC’s, CAC’s, CACIB’s, BOB

Geb.datum: 23-01-2010
Geslacht: Reu
Kleur: zwart
HD:A
Patella Luxatie: vrij
Ogen: v.vrij

Show

2016
06.11. Hazerswoude-Dorp – Dogshow Bleiswijk KC Dordrecht – openklasse: 1ZG Keurmeester Dhr.de Cuyper
05.11. Hazerswoude-Dorp – Dogshow Bleiswijk KC Dordrecht – openklasse: 1U, BOS (beste reu), 4de CAC/CACIB
hiermee definitief

 “NEDERLANDS KAMPIOEN”

 

24.09. Maastricht – Int.dogshow MHSV Maastricht – openklasse: 1U, BOS (beste reu), 3de CAC/CACIB
04.09. Rotterdam – Stichting hondententoonstelling Rotterdam – openklasse: 3U
29.05. Hoogeveen – KCM NFRV – openklasse: U
22.05. Arnhem – 18e Int.jachthondenshow – openklasse: G Keurmeester Mrs.A.C.Johansson

2015
13.12. Amsterdam – Winnershow – openklasse: 3U
25.07. Rotterdam – Stichting hondententoonstelling Rotterdam – openklasse: U
06.02. Eindhoven – 38e Int.Dogshow Eindhoven KC de Kempen – openklasse: 2U

2014

21.12. Wijchen – Kerstshow KC Nijmegen – openklasse: 2U
02.11. Rijswijk – Internationale show – openklasse: 1U,RCAC/RCACIB res.beste reu
27/28.09 Maastricht – Internationale show – openklasse: 2 x 2U
07.09. Rotterdam – Benelux Show – openklasse: 3U
30.08. Luxemburg – International dogshow “UCHL”- openklasse: 1U, CACL
24.05. Hulten – Internationale show – openklasse: 3U
30.03. Luxemburg – International dogshow “UCHL”- openklasse: 3U
23.03. Hazeswoudedorp – Internationale show – openklasse: U
08.02. Eindhoven – Kc. De Kempen International Dog Show – openklasse: 1U, BOS (Beste reu) 2de CAC/CACIB

2013
13.12 Amsterdam – Winnershow – Openklasse: 1U
04.08. België Leuven – Internationale show – openklasse: 1U,BOB (Beste van het ras) CAC/CACIB

2012
15.12. Wijchen – Internationale show – openklasse:1U CACIB
20.05. Almere – Kampioensclubmatch FRC – openklasse: 3U (aantal honden 35)

2011
05.11. Luxemburg – International Dog Show – tussenklasse: 2U
02.10. Zwolle – IJsselshow – tussenklasse: 3U
24.09. Maastricht – Internationale show – tussenklasse: 1U, res.reu 1ste CAC/CACIB
18.09. Den Bosch – Clubmatch – tussenklasse: 1U Beste van het ras B.O.B
17.07. Luxemburg – Retriever show – jeugdklasse: ZG
09.07. Parijs – World Dog Show – jeugdklasse: U
08.07. Parijs – French Championship Show – jeugdklasse: U
03.07. Echt – Stichting ‘Limburgia’hondenshow – jeugdklasse: ZG
12.06. Arnhem – international show “pinkstershow” – jeugdklasse: 3U
28.05. Oss – International show KC. Oss – jeugdklasse: 1U, 2de JCAC
29.05. Almere – Clubmatch FRC – jeugdklasse: U
25.04. Leeuwarden – international show “paasshow” – jeugdklasse: 1U, 1ste JCAC
27.03. Luxemburg – International dogshow “UCHL” – jeugdklasse: U
19.03. Leiden – Intern. dog show KV. Rijnland – jeugdklasse: 2U

2010
>19.12. Brussel – International Dogshow – jeugdklasse: 3ZG
28.11. Amsterdam – Winnershow – jeugdklasse: ZG
06.11. Bleiswijk – international dogshow – jeugdklasse: 4U
12.09. Den Bosch – Clubmatch KC Den Bosch – puppyklasse: 1VB Beste pup, 2de in de groep
14.06. Almere – Clubmatch FRC – babyklasse: VB
30.05. Bennekom – Jachthondenshow – babyklasse: 2VB

Werk

Morris is bejaagd.

2010
01.11. Valkenswaard – Clubdiplomadag Golden Retriever club Nederland: B-Certificaat

2010
15.09. Vuren – KNJV jachthondenproef: C-cerificaat
21-04. Bergschenhoek – workingtest – NLV

2011
29.10. Dongen – diplomadag Golden Retriever Club Nederland: C-diploma

Related Projects
  • Marlow
    Marlow
    Flatcoated Retriever Reuen
  • Morgan
    Morgan
    Flatcoated Retriever Reuen
  • Egan
    Egan
    Flatcoated Retriever Reuen
  • Joep
    Joep
    Flatcoated Retriever Reuen